Zakládající členové

Karel Kreml
Ředitel Politinkers

Vystudoval politologii na Filozofické fakultě ZČU v Plzni a Fakultě sociálních věd UK v Praze, působil jako PR manažer portálu EurActiv.cz, několik let pracoval jako tiskový mluvčí STAN, v roce 2018 založil komunikační agenturu Politinkers.

Miriam Faltová
Volební manažerka TOP 09

Vystudovala politologii a evropská studia na FF Univerzity Palackého v Olomouci a na FSV UK v Praze. Již několik let pracuje pro TOP 09, nyní na pozici volební manažerky strany.

Václav Smolka
Mluvčí vlády ČR

Vystudoval politologii a mezinárodní vztahy na Fakultě sociálních věd UK. Na stejné fakultě v současné době dokončuje mediální studia. Od roku 2016 pracuje v mediálně analytickém oddělení ODS. V posledních dvou letech působí jako zástupce tiskové mluvčí ODS.

Denisa Morgensteinová
PR Manažerka

Vystudovala žurnalistiku na Fakultě sociálních věd UK a Právnickou fakultu UK, kde momentálně působí jako externí doktorandka. Dříve pracovala v oblasti PR a jako redaktorka v České televizi, od roku 2018 působila na pozici tiskové mluvčí KDU-ČSL a byla vedoucí komunikačního oddělení strany.

Tomáš Pergl
Vedoucí analytického oddělení STAN

Absolvoval politologii a žurnalistiku na FF ZČU v Plzni. Pro hnutí STAN pracuje od roku 2016, za tu dobu se podílel na několika úspěšných volebních kampaních a v roce 2018 se ujal pozice tiskového mluvčího hnutí STAN. Několik let také působí v neziskové sféře jako poradce pro oblast PR a marketingu.

Patrik Kuba
PR manažer

Pracoval na prezidentské kampani Marka Hilšera, vedl komunální kampaň koalice Pirátů a Starostů v Olomouci a senátní kampaň Zdeňka Hraby. Spolupracoval také na kampani Spojených sil pro Prahu. Nyní pracuje pro senátora Zdeňka Hrabu a má na starosti online komunikaci městské části Praha 1.

Karolína Sadílková
dříve mluvčí České pirátské strany

Absolvovala obor Politologie a evropská studia na FF Univerzity Palackého v Olomouci a Politologii na FSS Masarykovy univerzity v Brně. Působila jako politická redaktorka v redakcích MF Dnes v Brně a v Praze, působila v České televizi a jako mluvčí Hospodářské komory ČR. Nyní je šéfka PR a mluvčí Pirátů.